Rzemiosło Artystyczne ANNA - strona główna
O FIRMIE KIELISZKI KARAFKI WAZONY MISKI SALATERKI OWOCARKI BIŻUTERIA DECOUPAGE POZOSTAŁE


697-561-563
601-584-772

pracownia@rzemiosloanna.pl

ul. Szkolna 33
Wytomyśl k. Nowego Tomyśla


Przesyłki niezwłocznie po zaksiegowaniu przelewu nadajemy Pocztą Polską: są dobrze zabezpieczone, nadawane w trybie na warunkach specjalnych.

Infromację o kosztach przesyłki wysyłamy Klientowi SMS-em/mailem po dokonaniu zamówienia - koszty przesyłki są naliczane według cennika Poczty Polskiej.

Ponosicie Państwo rzeczywiste, a nie zawyżone koszty nadania przesyłki.

Możliwy jest także odbiór osobisty, a po wcześniejszym umówieniu się - w punkcie w Poznaniu Smochowice/Krzyżowniki.

z góry, przelewemDane kontaktowe:

Pracownia Rzemiosło Artystyczne ANNA
ul. Szkolna 33
64-300 Wytomyśl k. Nowego Tomyśla

tel. 697-561-563; 601-584-772

e-mail: pracownia@rzemiosloanna.pl

Współrzędne GPS: N 52°22.864' E 016°10.669'
Wyświetl mapęPracownię wspólnie z żoną prowadzimy od ponad 10 lat. Pracownia - prowadzona obok innej aktywności zawodowej - pozwala realizować nasze pasje i hobby.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszych nietuzinkowych produktów typu hand made.

Są to wyroby ze szkła użytkowo-dekoracyjnego zdobione patynowaną cyną i bursztynem syntetycznym, dodatkowo wzbogacone matowanymi aplikacjami. Poprzez oryginalne zdobnictwo zwykłym przedmiotom nadajemy niepowtarzalną, charakterystyczną formę. Nasze wyroby wyróżniają się wykończeniem w postaci usytuowanej w centralnym punkcie metalowej broszy zawierającej motywy roślinne.

Do każdego przedmiotu podchodzimy indywidualnie – z pieczołowitą starannością, dokładnością i finezją, uzyskując niepowtarzalne efekty - przez co staje się on tym bardziej cenny. Na życzenie klienta wykonujemy też napisy okolicznościowe na wyrobach metodą piaskowania.

Z myślą o zaspokojeniu najbardziej wybrednych gustów stworzyliśmy gamę produktów, które przechodząc przez staranny, wysmakowany proces obróbki zyskały nową odsłonę piękna i …

CZAR ZAKLĘTY W PRZEDMIOCIE

który doda blasku wnętrzom, podkreśli ich piękno, stworzy niepowtarzalny klimat.

Nasze produkty to doskonałe propozycje na nietuzinkowe, zaskakujące prezenty dla wyjątkowych osób na różne okazje, jak również bez okazji.

To również propozycje na:

  • Upominki służbowe
  • Prezenty okolicznościowe
  • Nagrody
  • Souveniry

Serdecznie zapraszamy do zakupów i nawiązania stałej współpracy w ramach umowy o dzieło!


Regulamin

Prace i zdjęcia stanowiące ofertę handlową pracowni są naszego autorstwa i nie wyrażamy zgody na wykorzystywanie ich przez inne osoby. Kopiowanie ich oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej: Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprostowanie: Dz.U.94 Nr 43 poz.170

INFORMACJE OGÓLNE
1. Wszystkie ceny podane na stronie są wyrażone w złotych polskich w kwotach brutto (zawierają podatek VAT 23%). Podane ceny nie obejmują kosztów wysyłki. Cena podana przy każdym towarze jest obowiązująca w chwili złożenia zamówienia. bądź wprowadzania w nich zmian.

ZAMÓWIENIA
1. Zamówienie składane jest drogą elektroniczną na adres pracownia@rzemiosloanna.pl, bądź telefonicznie.Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje na podane konto e-mail, list elektroniczny z potwierdzeniem zamówienia.
2. Sprzedający zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia, w przypadku gdy podane przez Kupującego dane w zamówieniu składanym drogą e-mail są niepełne, błędne lub wzbudzają wątpliwości co do ich prawdziwości.
3. Przyjęcie do realizacji zamówienia rozpoczyna się w chwili wpływu należności na podane konto bankowe.

WYSYŁKA
1. Zamówione towary są dostarczane do klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej lub dowolnie wybranej firmy kurierskiej.
2. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + czas dostawy.
4. Czas dostawy uzależniony jest od wyboru pośrednika: • Poczta Polska - czas dostawy - zwykle 1-3 dni robocze (przesyłka priorytetowa), • Kurier - czas dostawy: do godz. 16:00 na drugi dzień roboczy od wysyłki. • Kurier z dostawą na sobotę: do godziny 16:00 w sobotę.
5. Pracownia nie ponosi odpowiedzialności za wydłużenie czasu dostawy z przyczyn nie leżących po stronie pracowni.
6. Koszt dostarczenia zamówionego towaru na terenie Polski wynosi: Poczta Polska – wg. aktualnych stawek poczty; Kurier – wg. aktualnych stawek wybranej firmy kurierskiej.
7. W trakcie odbioru przesyłki Kupujący ma prawo w obecności pracownika poczty/kuriera sprawdzić stan techniczny oraz zawartość przesyłki. Należy zwrócić uwagę na wszelkie uszkodzenia opakowania a w szczególności taśm zabezpieczających. W przypadku stwierdzenia niezgodności dostawy z zamówieniem lub uszkodzenia przesyłki, Kupujący zobowiązany jest zgłosić ten fakt pracownikowi poczty lub kurierowi i skontaktować się z naszą pracownią. Jest to warunek konieczny do rozpatrzenia ewentualnej reklamacji.

REKLAMACJA I ZWROT

1. Reklamacje i zwroty odbywają się zgodnie z obowiązującym ustawodawstwem w Polsce.
2. Towar powinien zostać odesłany przez Kupującego w takim stanie, w jakim został zakupiony, w oryginalnym opakowaniu.
3. Pracownia gwarantuje zwrot wartości produktu w ciągu 7 dni od daty otrzymania przesyłki. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem na konto wskazane przez Kupującego. Koszt dostawy i odesłania towaru pokrywa Kupujący i nie podlegają one zwrotowi.
4. Reklamacja produktu może nastąpić z następujących powodów: wady powstałej w wyniku dostawy (warunkiem koniecznym przyjęcia tego typu reklamacji jest spisanie wraz z dostarczycielem, pracownikiem Poczty lub kurierem, protokołu reklamacyjnego).
6. Reklamowany towar należy odesłać na adres pracowni. Koszty wartości reklamowanego produktu zostaną zwrócone natychmiast po otrzymaniu przesyłki i pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji. Wszelkie zwroty i przesyłki wysyłane na koszt pracowni Rzemiosło Artystyczne ANNA nie będą przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.
7. Wszystkie spory będą rozstrzygane na drodze polubownej lub w przypadku braku porozumienia przez sąd właściwy siedzibie Sprzedającego.

INSTRUKCJE ZWIĄZANE Z UŻYTKOWANIEM

1. Czyścić ciepłą wodą z dodatkiem płynów do mycia naczyń
2. Nie myć w zmywarkach
3. Polerować miękką szmatką

Jeśli macie Państwo wątpliwości - chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.